DJ paslaugos

DJ paslaugos

DJ paslaugos ir renginių vedėjai Alytuje, Vilniuje, Kaune, Marijampolėje Druskininkuose, Lazdijuose, Prienuose ir kituose miestuose Lietuvoje.

Teikiamos DJ paslaugos įvairiuose renginiuose: įmonių Kalėdiniai vakarėliai, vasaros išvykos į gamtą, parduotuvių atidarymai, naujų kolekcijų ir prekių pristatymai, įmoniu jubiliejai, karaoke programos, vestuvės. Įgyvendiname visus užsakovo norus. Galime išanksto suderinti grojaraštį, pagal scenarijų pritaikyti muzika. Fonotekos turime bet kokio amžiaus publikai. Profesionalus DJ’ai gali groti tiek Jūsų, tiek ir savo muzika.

Profesionalus renginių vedėjas, linksma vakaro programa, netradiciniai žaidimai ir nepakartojamas svečių užėmimas. Būtent to Jums reikia, kad mūsų surengta renginį Jus prisimintumėte ilgam. Linksmas renginių vedėjas su didžiule patirtimi šokdins Jūsų svečius visą vakarą. Mūsų profesionalumu neverta abejoti – esame surengę daugybę  įvairiausių renginių (gimtadienių, jubiliejų, vestuvių, vakarėlių). Turime savo profesionalią  garso, šviesos įrangą, karaokės įrangą, kad Jūsų vakaras būtų nepakartojamai linksmas. Klientams galime pasiūlyti ir daug naujovių bei nestandartinių sprendimų – interaktyvias pramogas.

DJ Corona VE

Corona Ve (Audrius Mikulėnas) dj paslaugos. Diskžokėjaus patirtį kaupia nuo 2006 m. Groja stilingą POP muziką, geriausias DISCO, 90s’, HOUSE dainas. Taip pat šiuolaikinius radijo hitus ir kai kuriuos Lietuvos atlikėjų kūrinius. Su šiuo DJ visada galima suderinti kokį stilių muzikos norite girdėti. Corona yra profesionalus DJ ir renginių vedėjas – todėl gali dirbti bent kokiame renginyje.

Robertas Dvilinskas

Robertas Dvilinskas, kaip ir daugelis šios srities atstovų, karjerą pradėjo klasės žiburėliuose, mokyklos diskotekose ir naktiniuose klubuose. Sukaupęs nemažai patirties, karjerą tęsia įvairiuose renginiuose kaip didžėjus ir renginių vedėjas: vestuvėse, įmonių šventėse, privačiuose vakarėliuose.Lengvai jaučiantis bet kokio amžiaus publiką, daugybę renginių dirbo su įvairiais žinomais vedėjais.

Egidijus Simanavičius (Jay Dee)

Egidijus Simanavičius (Jay Dee) – dj paslaugos. Muzika domisi nuo pat vaikystės, ji yra didėlė jo gyvenimo dalis be kurios jis negalėtų gyventi. DJ patirti pradėjo kaupti nuo 2008m. Groja HOUSE/DEEP HOUSE/FUNKY HOUSE/ POP muzikos stilistiką. Tai pat domisi naujovėmis ir neatsilieka nuo šiuolaikinės muzikos mados. Šis DJ išsiskiria muzikos lankstumu bei gebėjimu bendrauti su publika. Todėl gali dirbti ir klube ir jūsų užsakytame renginyje.