Apie mus

Mūsų kompanija UAB „Scenos spektras“ užsiima garso ir šviesos technikos nuoma ir prekyba. Padedame išspręsti renginių įgarsinimo bei apšvietimo problemas, kokybiškai, greitai ir profesionaliai įgyvendindama pateiktus projektus. Siekdami užtikrinti gerą renginio kokybę, naudojame gerą ir kokybišką techniką.

Nuolat plečiasi mūsų teikiamų paslaugų spektras, didėja užsakovų ir darbuotojų ratas, o savo sparčiai gausėjantiems klientams galime pasiūlyti ypač palankias kainas, kompleksinius sprendimus, užtikrinti aktyvią pagalbą. Džiaugiamės galėdami visas įgytas žinias bei įgūdžius pritaikyti kuriant naujus unikalius produktus,  atnešti naudos Jums.

drums

Kodėl verta rinktis mus?

Mes, kaip ir kiekviena įmonė branginame savo vardą ir visais įmanomais būdais stengiamės jį garsinti, todėl pasitikėjimas yra vienas iš svarbiausių įmonės kriterijų dirbant su klientais.

Mumis pasitiki : UAB Lankava, Alytaus miesto savivaldybė, TEO, Nojaus laivas, SPA Vilnius, Naktinis klubas “Domino”, Olympic Casino ir kitų daugybė klientų kuriuos būtų sunku išvardinti!

Kadangi kiekvienas klientas mums yra svarbus, todėl stengiamės patenkinti pačius įmantriausius norus ir kokybiškai, bei greitai atlikti visus užsakymus. Mūsų įmonė pasižymi kainų lankstumu, todėl su kiekvienu klientu atskirai deriname kainas, kurios tenkintų abi puses.

1

Tikslas

Patikimai ir kokybiškai teikti paslaugas klientams visoje Lietuvoje.

2

Vizija

Įsitvirtinti Lietuvos rinkoje kaip konkurencingai, patikimai ir kokybiškas paslaugas teikiančiai įmonei.

3

Įvertinimas

Baigus teikti paslaugą, klientams visuomet suteikiama galimybė įvertinti atliktą darbą.

4

Paslaugų kokybė

Teikdami paslaugas naudojame kokybišką ir profesionalią įranga, kuri visiuomet patikrinta ir paruošta darbui. Tai leidžia mums užtikrinti aukštą paslaugų kokybę.

5

Teikiamų paslaugų garantas

Kokybiškas klientų aptarnavimas be profesionalaus ir patyrusio kolektyvo yra neįmanomas. Mūsų specialistai yra sukaupę didelę darbo patirtį, sugeba išspręsti net didžiausias problemas, todėl galime garantuoti jog mūsų teikiamos paslaugos bus užtikrintos ir įvykdytos 110 procentų.